Kalendář akcí
Víte o zajímavé akci?

Pořádáte akci nebo o nějaké zajímavé víte a chcete se o ni podělit s ostatními? Zašlete nám e-mailem Vaši pozvánku a my ji rádi zveřejníme.

havl.brod@familypoint.cz 

Akce Family Pointu

Vánoční tvoření

Dne 19. 12. 2017, od 10.00—15.00 hod., ve Family Pointu v Havlíčkově Brodě

Přijde si užít příjemnou vánoční atmosféru u šálku čaje, dobrého cukroví a tvorby vánočních svícnů. Vzájemná úcta, láska, přátelství, ozdoby, dárky a dobré jídlo. To jsou symboly, které spojují vánoční svátky na celém světě. Současné a tradiční české Vánoce se liší. Doba je uspěchanější, nakupujeme v akci a místo kapra si dáváme smažený kuřecí řízek. A přitom zapomínáme, jak to mohlo být kdysi krásné a už si neužíváme tu dokonalou atmosféru svátečních dnů…Více informací naleznete zde.

Mikuláš na Family Pointu

Dne 5. 12. 2017, od 9.00—13.00 hod.,  ve Family Pointu v Havlíčkově Brodě

Mikuláš, anděl i čert neodmyslitelně patří k české kultuře a lidové tradici. I když se Mikuláš se svými společníky objevují až v podvečerních hodinách, kontaktní pracovnice z Family Pointu pozvaly tyto magické postavy již na dopoledne. „ Jsou děti, které by se rády potkaly s touto družinou, ale pod rouškou tmy může čert vypadat dost hrozivě“ a právě dopolední setkání může být pro nejmenší děti pěkným zážitkem. Pro děti jsou připraveny drobné odměny. V případě zájmu je možné zprostředkování předání dárků od rodičů. Více informací naleznete zde.

Odběr novinek

Dne 11. 10. 2017, od 16. hod., ve Family Pointu v Havlíčkově Brodě.

V novém cyklu přednášek se dozvíte, jak bylinky sbírat, správně sušit a také správně používat při různých zdravotních obtížích. Nepodceňujte sílu přírody a moudrost našich babiček a prababiček, které věděly o blahodárných účincích bylin a také je každodenně používaly. Na místě lze také zakoupit léčivé bylinné směsi. Více info zde.