Kalendář akcí
Víte o zajímavé akci?

Pořádáte akci nebo o nějaké zajímavé víte a chcete se o ni podělit s ostatními? Zašlete nám e-mailem Vaši pozvánku a my ji rádi zveřejníme.

havl.brod@familypoint.cz 

Akce Family Pointu

Jak dosáhnout sebevědomí a sebelásky podle Dalajlámy

Dne 27. 6. 2018, od 16.00—17.00 hod., Family Point, Horní ul. 197, Havlíčkův Brod

Sebevědomí je důležitá složka osobnosti, která určuje, do jaké míry si člověk uvědomuje své možnosti, schopnosti a rezervy, jak se hodnotí a do jaké míry věří ve svou schopnost obstát v životních situacích. S tím vším pak samozřejmě souvisí, zda se má člověk rád a sama sebe si váží. Rezervace na přednášku nutná!

Den dětí ve Family Pointu HB

Dne 31. 5. 2018, od 11.00 — 15.00 hod., ve Family Pointu v Horní ul. 197 v Havlíčkově Brodě.

Mezinárodní den dětí (MDD) se poprvé slavil ve více zemí až roku 1950. MDD je dnem kdy se po celém světě pro děti konají různé zábavné akce, hry nebo sportovní turnaje. Je třeba upozornit na práva a potřeby dětí, se kterými je v dnešní době často jednáno jako s dospělými. Jedním ze smyslů Mezinárodního dne dětí je, že rodina by měla být pohromadě a věnovat se sama sobě, přece všichni známe přísloví - kdo si hraje - nezlobí. 

Odběr novinek

Od 29. 5. —8. 7. 2018, Kavárna Muzeum, Masarykovo nám. 55, Jihlava

Od 29. května nabídne jihlavské muzeum v prostorách Kavárny Muzeum výstavu fotografií Tomáše Blažka s názvem Kouzlo Vysočiny.

Tomáše Blažka znají Jihlavané jako redaktora a fotografa regionálních médií. Jeho nejoblíbenějším žánrem je reportážní a portrétní fotografie. Na výstavě ale představí svoji krajinářskou tvorbu za poslední tři roky.

Dle autorových slov se fotografování krajiny věnuje s vytrvalou nahodilostí, podle nálady, momentálního přirozeného dostupného světla a vlastních časových možností, bez velkého plánování, ale se zápalem. Nejvíce vystavených snímků pochází z Jihlavska a Třebíčska, kam autor zavítal při svých reportážních cestách, a vystavené fotografie jsou vlastně vedlejším produktem pracovních cest.

O tom, že Vysočina má své kouzlo ve všech svých podobách, se můžete přijít přesvědčit do Kavárny Muzeum až do 8. července. Více informací naleznete zde.