Kalendář akcí
Víte o zajímavé akci?

Pořádáte akci nebo o nějaké zajímavé víte a chcete se o ni podělit s ostatními? Zašlete nám e-mailem Vaši pozvánku a my ji rádi zveřejníme.

havl.brod@familypoint.cz 

Akce Family Pointu

Jak dosáhnout sebevědomí a sebelásky podle Dalajlámy

Dne 25. 4. 2018, od 16.00 — 17.00 hod., ve Family Pointu v Horní ul. 197 v Havlíčkově Brodě.

Sebevědomí je důležitá složka osobnosti, která určuje, do jaké míry si člověk uvědomuje své možnosti, schopnosti a rezervy, jak se hodnotí a do jaké míry věří ve svou schopnost obstát v životních situacích. S tím vším pak samozřejmě souvisí, zda se má člověk rád a sama sebe si váží.

Poznávání a používání bylinek

Dne 18. 4. 2018, od 16.00 — 17.00 hod., ve Family Pointu v Horní ul. 197 v Havlíčkově Brodě.

V novém cyklu přednášek se dozvíte, jak bylinky sbírat, správně sušit a také správně používat při různých zdravotních obtížích. Nepodceňujte sílu přírody a moudrost našich babiček a prababiček, které věděly o blahodárných účincích bylin a také je každodenně používaly. Na místě lze také zakoupit léčivé bylinné směsi.

Odběr novinek

21.—24. 5. 2018, Krajský úřad Kraje Vysočina, Žižkova 57, Jihlava

2. ročník Týdne pro rodiny se ve dnech 21. až 23. května ponese ve znamení rodinných a partnerských vztahů, které představují základní stavební kámen pro spokojený život. Na worshopech, seminářích a konferenci představíme způsoby, jak na dobrých vztazích pracovat a dále je rozvíjet, a jaká řešení mohou mít vztahy, které se ocitnou v problémech. K dispozici vám bude lektorský tým odborníků, kteří se dlouhodobě vztahovou problematikou zabývají.
Přijměte pozvání na jednotlivé aktivity Týdne pro rodiny, které se uskuteční v prostorách Krajského úřadu Kraje Vysočina: 21. 5. workshop Konflikty ve vztahu a jejich řešení, 22. 5. seminář Využijeme asertivní přístup v rodinné komunikaci?, 23. 5. Seminář Životní mapy, 24. 5. Konference Harmonizace rodinných a partnerských vztahů. Podrobný program naleznete na Rodinném a sociálním portálu webových stránek Kraje Vysočina. Více info zde.